MEĐUŽUPANIJSKA UTAKMICA U BJELOVARU

Pet mladih igračica i troje trenera ŽNK Koprivnice dobilo poziv na selekciju NS Sjever

U Ženski nogometni klub Koprivnicu iz HNS-a stigao je poziv na završnu selekciju, odnosno međužupanijsku utakmicu Nogometnog središta Sjever za djevojčice 2011. i 2012. godišta. Susret, u kojem će nastupiti najbolje mlade nogometašice iz našeg dijela Hrvatske, na rasporedu je u utorak, 19. studenog od 16 sati na Gradskom stadionu u Bjelovaru.

ŽNK Koprivnica dobila je čak 11 poziva, osam za igračice i tri za trenere. Od talentiranih će djevojaka tako sudjelovati Tara Posavec, Sonja Levanić, Sara Mihelčić, Ana Bilić, Chiara Zita Turek, Eva Križanić, Ivona Brlek i Melany Andrašić. Pozvani su trener ekipe Filip Šokec, trener seniorki Tomislav Mužina te predsjednica kluba Nikolina Notersberg, koja je stekla trenersku licencu.

FOTO ŽNK Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske

Košarka 3x3

Radnik osvojio zlato i srebro na Crosscity Buckets turniru