TURNIR U ZAGREBU DO 12 GODINA

Petar i Vito osvojili naslov u parovima

Mladi tenisači Petar Ivančić (TK Đurđevac) i Vito Pavliček (TK Radnik Križevci) osvojili su naslov na turniru parova u Zagrebu. Natjecanje za igrače do 12 godina organizirao je TK San Spin. Petar je nastupio i u pojedinačnoj konkurenciji, gdje se probio do polufinala.

FOTO TK Đurđevac

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Državni prvaci iz Križevaca

Petar Kuzmić i Pavo Jurić pozvani u reprezentaciju

Dolazi iz Drnja

Luis Petrić prvo je pojačanje Močila za novu sezonu

Skok u vis

Dora Čolig viceprvakinja Hrvatske