sutra se na šoderici i jegenišu održava kup 3. zone

Petak: “Dolaze državni i svjetski prvaci”

Sutra, u nedjelju, na jezerima Šoderica i Jegeniš održava se Kup 3. zone, koji će okupiti brojne vrsne ribolovce. Riječ je o natjecanju na kojem će u kategorijama seniorke, seniori, juniorke i juniori nastupiti ukupno 36 ekipa, i to s područja 3. zone – Varaždinske, Međimurske i Koprivničko-križevačke županije.

Više nam je informacija otkrio Ivan Petak, predsjednik županijskog Sportsko-ribolovnog saveza.

– Na Jegenišu će biti juniori i juniorke, na Šoderici seniori i seniorke. Bit će ne samo naši reprezentativci – jer iz ove zone dolazi najviše članova hrvatske reprezentacije – već i državni i svjetski prvaci. Sutra će biti velika revija najuspješnijih sportskih ribolovaca Hrvatske pa pozivam sve koji žele vidjeti kako se lovi, kako izgleda pribor, pogotovo mlade. Priprema je od jutra, a pravo natjecanje traje od 10 do 13 sati. Iza toga je vaganje ribe, objavljivanje rezultata i uručivanje pehara i medalja. Ulov se, kao i na svim natjecanjima, vraća u vodu – kazao je Petak.

FOTO Županijski Sportsko-ribolovni savez

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Treća NL Sjever

Graničar slavio u županijskom derbiju protiv Koprivnice

trener rudara iz glogovca zaigrao s mandžukićem, lekom i društvom

Vlado Dragosavljević u reprezentaciji veterana Vatrenih: “Odmalena smo u nogometu, lijepo se prisjetiti prošlih vremena”

naši vani

Bistrović osvojio Kup u Rusiji, Šarlija i Mešnjak u BiH