nesreća u prigorju

Pijan i drogiran u 8 ujutro sletio autom s ceste

Prometna nesreća dogodila u utorak ujutro, oko 8 sati, na cesti Gornja Rijeka – Dropkovec. Tamo je 30-godišnji vozač upravljao autom križevačke registarske oznake te je zbog neprilagođene brzine kretanja vozilom sletio van kolnika.
 
Vozaču je očitana koncentracija alkohola od 1,00 promila te je preliminarno testiran na prisutnost opojnih droga u organizmu. Nakon testiranja, koje je pokazalo pozitivan rezultat na prisutnost droga u organizmu, odbio je vađenje krvi i urina radi utvrđivanja prisutnosti droga u organizmu.
 
Vozač je uhićen te istog dana, uz optužni prijedlog doveden pred nadležni prekršajni sud, u kojem je policija predložila da mu se odredi kazna zatvora u trajanju od 30 dana, novčana kazna u iznosu od 650 eura i izrekne zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilima B kategorije tri mjeseca. U žurnom prekršajnom postupku pred nadležnim sudom, vozač je saslušan i rješenjem pušten, a sud će odluku o sankcijama donijeti naknadno.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li ga kupili?

Konzum povukao omiljeni prehrambeni proizvod iz prodaje i objavio važnu obavijest za kupce

Imao je 2,07 promila

Pijan u prolazu zakačio retrovizor drugog auta, on krenuo za njim i uhvatio ga…

odigran je veliki derbi u đurđevcu

FOTO/VIDEO Koprivnica nakon raspucavanja penala izborila finale Kupa