Pijan izazvao sudar pa nastavio voziti i udario u prometni znak

Pijani 58-godišnjak upravljao je Renaultom kada je izazvao sudar s vozačem drugog Renaulta. No, nakon što je preouzročio ovu nesreću nastavio je voziti da bi se zaletio u prometni znak i sletio van kolnika.

Dogodilo se to jučer oko 23.30 sati, na cesti Hampovica – Rakitnica. Izmjerena mu je koncentracija alkohola od 1,47 promila.

Do sudara je došlo tako da kod uključivanja u promet nije propustio osobni automobil kojim je upravljao 29-godišnji vozač.

Vozač je smješten u posebnu prostoriju policije do otriježnjenja, a protiv njega slijedi prekršajni postupak, rekli su nam iz Policijske uprave koprivničko-križevačke.

FOTO: Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NESREĆA KOD PITOMAČE

Mladi policajac u 2 ujutro pijan okrenuo auto na bok

Jeste li znali?

Električni bojler troši i do 40 eura struje mjesečno, ali iskusni serviser ima odličan savjet kako taj iznos drastično smanjiti

Parirali momčadi vrijednoj 180 milijuna eura

Slaven Belupo remizirao s prvakom Ukrajine