Pijan u BMW-u htio pobjeći policiji, u zavoju sletio s kolnika i udario u stup

Jučer, 25. veljače oko 23.40 sati u Đurđevcu u Ulici bana Jelačića, u nadzoru cestovnog prometa zatečen je 48-godišnji vozač koji je pod utjecajem alkohola od 1,41 promil upravljao osobnim automobilom BMW.

Tom prilikom nije postupio po naredbama policijskih službenika izraženih pomoću svjetlosnih i zvučnih signala da zaustavi vozilo, već je povećao brzinu te u oštrom zavoju sletio van kolnika i udario u stup javne rasvjete.

Vozač je smješten u posebnu prostoriju policije do otrježnjenja i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak, javili su iz policije.

FOTO: Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

MIRIŠLJAVE, SLATKE I SVJEŽE BOROVNICE JASNICE CMRK

VIDEO Ubrane su prije svitanja, cijena ista kao lani i kad ih Jasnica donese na plac, planu u trenu

mora platiti gotovo 2.000 eura

S tri promila se zabio u parkirani Mercedes pa pokušao pobjeći s mjesta nesreće

U 3 UJUTRO DOK SVI SPAVAJU, PAVICA (78) KREĆE IZ VOJAKOVCA ZA ZAGREB

VIDEO Njezino je povrće na Kvatriću tražena roba, a kad se cijeli tjedan ne pojavi na tržnici, vjerne mušterije ostavlja u brizi