Pijan u BMW-u htio pobjeći policiji, u zavoju sletio s kolnika i udario u stup

Jučer, 25. veljače oko 23.40 sati u Đurđevcu u Ulici bana Jelačića, u nadzoru cestovnog prometa zatečen je 48-godišnji vozač koji je pod utjecajem alkohola od 1,41 promil upravljao osobnim automobilom BMW.

Tom prilikom nije postupio po naredbama policijskih službenika izraženih pomoću svjetlosnih i zvučnih signala da zaustavi vozilo, već je povećao brzinu te u oštrom zavoju sletio van kolnika i udario u stup javne rasvjete.

Vozač je smješten u posebnu prostoriju policije do otrježnjenja i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak, javili su iz policije.

FOTO: Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

općina drnje značajno povećala iznos važne potpore

Nude ozbiljnu svotu novca do koje nikad nije bilo jednostavnije doći i to ne samo domaćim ljudima već svima

zadiranje u prava vlasništva

Policija predložila da se JCB vlasniku trajno oduzme. Evo zašto je sud to odbio

POSEBNA ČLANICA HGSS STANICE KOPRIVNICA

VIDEO Samo dva zlatna retrivera u Hrvatskoj spašavaju živote, a jedan od njih je Runa