Pijan u BMW-u htio pobjeći policiji, u zavoju sletio s kolnika i udario u stup

Jučer, 25. veljače oko 23.40 sati u Đurđevcu u Ulici bana Jelačića, u nadzoru cestovnog prometa zatečen je 48-godišnji vozač koji je pod utjecajem alkohola od 1,41 promil upravljao osobnim automobilom BMW.

Tom prilikom nije postupio po naredbama policijskih službenika izraženih pomoću svjetlosnih i zvučnih signala da zaustavi vozilo, već je povećao brzinu te u oštrom zavoju sletio van kolnika i udario u stup javne rasvjete.

Vozač je smješten u posebnu prostoriju policije do otrježnjenja i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak, javili su iz policije.

FOTO: Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NAJNOVIJI PODACI HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO:

Svaka druga smrt u našoj županiji ima isti uzrok

Jeste li Znali?

Vrhunski kuhar dao najbolji savjet ikad! “Posolite tavu prije pečenja, vjerujte, bit ćete mi zahvalni”

NESREĆA SE DOGODILA U SRIJEDU

Žena na koju je naletio kamion preminula u bolnici