Pijan u BMW-u htio pobjeći policiji, u zavoju sletio s kolnika i udario u stup

Jučer, 25. veljače oko 23.40 sati u Đurđevcu u Ulici bana Jelačića, u nadzoru cestovnog prometa zatečen je 48-godišnji vozač koji je pod utjecajem alkohola od 1,41 promil upravljao osobnim automobilom BMW.

Tom prilikom nije postupio po naredbama policijskih službenika izraženih pomoću svjetlosnih i zvučnih signala da zaustavi vozilo, već je povećao brzinu te u oštrom zavoju sletio van kolnika i udario u stup javne rasvjete.

Vozač je smješten u posebnu prostoriju policije do otrježnjenja i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak, javili su iz policije.

FOTO: Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

MLADI RAZBOJNIK U ISTRAŽNOM ZATVORU

U jednoj je ruci držao nož, a u drugoj suzavac. Ukrao je auto i napravio ono što se viđa samo u filmovima

OGORČENI NA GRADSKU UPRAVU

Roditelji zabrinuti: “Djeca nam do škole moraju hodati po cesti”

DRUGI DAN UNIN CONNECT WEEKA NA SVEUČILIŠTU SJEVER, PREDSTAVLJEN VAŽAN PROJEKT

“Imamo veliki drvored ginka u Koprivnici, jedna smo od rijetkih grupa u svijetu koja se bavila istraživanjem biflavonida”