Pijani biciklist pao na kolnik i ozlijedio se

Biciklist (60) kretao se Ulicom Augusta Šenoe u Ferdinandovcu jučer oko 13.50 kada je zahvatio bankinu i pao na kolnik. Pri padu se ozlijedio. Izmjerena mu je koncentracija alkohola od 1 promila u krvi.

Prošao je s lakšim ozljedama, ali i s prekršajnom prijavom. Policijski su ga službenici smjestili u posebnu prostoriju, gdje je zadržan do otrježnjenja, javljaju iz PU koprivnićko-križevačke.

Foto: Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SREDIŠNJI DOGAĐAJ PICOKIJADE

Legendu o Picokima oživjelo 400 glumačkih amatera u režiji Krešimira Dolenčića

Jeste li znali?

Evo koliko vode u eurima mjesečno trošite ako se tuširate 10 minuta dnevno

LOVAČKA UDRUGA SRNJAK PROSLAVILA 80. ROĐENDAN

Lovce muče čagljevi, ali i složena administracija u gospodarenju lovištem