S 2,16 PROMILA GALAMIO NA ULICI

Pijani Joža podivljao na policajce: “Otpelajte me doma, kaj glumite!?”

Na Prekršajnom odjelu Općinskog suda u Virovitici završio je Josip iz Podravine, koji je podivljao kada ga je policija zaustavila u sitnim noćnim satima. Dogodilo se to 18. veljače prošle godine, oko 2:35 sati na Trgu kralja Tomislava u Pitomači, kada je policijska patrola zaustavila Josipa jer je vrludao cestom. Pokazalo se da je Josip bio pod utjecajem alkohola u koncentraciji od 2,16 promila, a kada je zaustavljen, počeo je divljati.

Vrijeđao je čak četvoricu policijskih službenika i to na način da je nepozvan prišao službenom vozilu intervencije policije te je počeo galamiti na njih.

– Otpelajte me doma, koji k…. tu stojite, otpelajte me doma! – vikao je Josip, a kada ga je jedan od policijskih službenika zatražio osobnu iskaznicu na uvid, počeo je ponovno divljati.

– Ne dam osobnu iskaznicu! Kaj me jeb…! Otpelajte me doma, kaj glumite!? – galamio je pijani Joža iz Pitomače kojem je za ovu noćnu nepodopštinu izrečena novčana kazna od ukupno 60 eura.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SVJETSKI DAN PLESA U KOPRIVNICI

FOTO/VIDEO Plesna čarolija Zrinskom trgu

Financijski izvještaji za prvo tromjesečje

Prvi rezultati s Podravkom Agri: Koprivnički div dobio bivše Agrokorovo poljoprivredno carstvo ispod cijene, ali…

DJEČJI VRTIĆ FIJOLICA OSTAO BEZ RAVNATELJICE, POBUNILI SE I RODITELJI

Nitko ne želi biti šefica na pola radnog vremena