Nesreća u koprivnici

Pijani maloljetnik autom udario u metalni stup

Pijani maloljetnik sinoć je u Ulici Miroslava Krleže skrivio prometnu nesreću.

“Oko 22:10 sati u Koprivnici 17-godišnjak je upravljao prije stjecanja prava na upravljanje osobnim automobilom koprivničke registarske oznake pod utjecajem alkohola od 2,03 promila. Zbog nepropisnog kretanja vozilom je sletio van kolnika i udario u metalni stup javne rasvjete”, priopćila je jutros policija.

Vozač je uhićen i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak te dostavljena obavijest nadležnom zavodu za socijalni rad. Također, prekršajni postupak će biti pokrenut i protiv vlasnika vozila koji je dao vozilo na upravljanje osobi za koju je znao da nema pravo upravljati vozilom.  

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SREDIŠNJI DOGAĐAJ PICOKIJADE

Legendu o Picokima oživjelo 400 glumačkih amatera u režiji Krešimira Dolenčića

Jeste li znali?

Evo koliko vode u eurima mjesečno trošite ako se tuširate 10 minuta dnevno

LOVAČKA UDRUGA SRNJAK PROSLAVILA 80. ROĐENDAN

Lovce muče čagljevi, ali i složena administracija u gospodarenju lovištem