Nesreća u koprivnici

Pijani maloljetnik autom udario u metalni stup

Pijani maloljetnik sinoć je u Ulici Miroslava Krleže skrivio prometnu nesreću.

“Oko 22:10 sati u Koprivnici 17-godišnjak je upravljao prije stjecanja prava na upravljanje osobnim automobilom koprivničke registarske oznake pod utjecajem alkohola od 2,03 promila. Zbog nepropisnog kretanja vozilom je sletio van kolnika i udario u metalni stup javne rasvjete”, priopćila je jutros policija.

Vozač je uhićen i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak te dostavljena obavijest nadležnom zavodu za socijalni rad. Također, prekršajni postupak će biti pokrenut i protiv vlasnika vozila koji je dao vozilo na upravljanje osobi za koju je znao da nema pravo upravljati vozilom.  

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Zanimljivosti

Instruktor vožnje otkrio trik uz pomoć kojeg će i najgori vozači savršeno bočno parkirati

POGLED S BILOGORE

O poveznicama između Narodnog fronta Judeje i Hrvatske seljačke stranke

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su