Nesreća u koprivnici

Pijani maloljetnik autom udario u metalni stup

Pijani maloljetnik sinoć je u Ulici Miroslava Krleže skrivio prometnu nesreću.

“Oko 22:10 sati u Koprivnici 17-godišnjak je upravljao prije stjecanja prava na upravljanje osobnim automobilom koprivničke registarske oznake pod utjecajem alkohola od 2,03 promila. Zbog nepropisnog kretanja vozilom je sletio van kolnika i udario u metalni stup javne rasvjete”, priopćila je jutros policija.

Vozač je uhićen i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak te dostavljena obavijest nadležnom zavodu za socijalni rad. Također, prekršajni postupak će biti pokrenut i protiv vlasnika vozila koji je dao vozilo na upravljanje osobi za koju je znao da nema pravo upravljati vozilom.  

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li vidjeli nešto neobično?

Poznatom poduzetniku ukraden bager. Svaka informacija može biti ključna za pronalazak stroja

SVEČANA SJEDNICA U KOPRIVNIČKOM IVANCU

Planovi su veliki i ambiciozni, žele zadržati mlade i povećati kvalitetu života svih mještana

POLJOPRIVREDNIKU NEVRIJEME NAPRAVILO VELIKU ŠTETU

VIDEO Dušanov (83) krumpir taman je krenuo cvjetati, a onda je pala tuča i uništila mu cijeli vrt