Nesreća u koprivnici

Pijani maloljetnik autom udario u metalni stup

Pijani maloljetnik sinoć je u Ulici Miroslava Krleže skrivio prometnu nesreću.

“Oko 22:10 sati u Koprivnici 17-godišnjak je upravljao prije stjecanja prava na upravljanje osobnim automobilom koprivničke registarske oznake pod utjecajem alkohola od 2,03 promila. Zbog nepropisnog kretanja vozilom je sletio van kolnika i udario u metalni stup javne rasvjete”, priopćila je jutros policija.

Vozač je uhićen i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak te dostavljena obavijest nadležnom zavodu za socijalni rad. Također, prekršajni postupak će biti pokrenut i protiv vlasnika vozila koji je dao vozilo na upravljanje osobi za koju je znao da nema pravo upravljati vozilom.  

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Vatrogasci na terenu

Izbio požar na putničkom vlaku

Jeste li znali?

Evo zašto od svih ljudi u društvu komarci bodu samo tebe

Osuđen 52-godišnjak koji je s 1,28 promila naletio na par biciklista

Iryna je od zadobivenih ozljeda preminula, a njezin suprug teško stradao. Vozač Forda dobio četiri godine zatvora