U KRVI IMAo 2,42 PROMILA

Pijani vozač sletio u kanal i završio u bolnici

U prometnoj nesreći koja se dogodila u četvrtak oko 15 sati u Kloštru Podravskom, ozlijeđen je pijani vozač (41) nakon što je automobilom sletio s ceste u kanal.

“Upravljao je pod utjecajem alkohola od 2,42 promila te mu je u Općoj bolnici Koprivnica vađena krv i izuzet urin zbog analize na alkohol. Kvalifikacija ozljeda će biti poznata po zaprimanju liječničke dokumentacije, a protiv vozača će biti pokrenut prekršajni postupak”, stoji u priopćenju Policijske uprave koprivničko – križevačke.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Zanimljivosti

Instruktor vožnje otkrio trik uz pomoć kojeg će i najgori vozači savršeno bočno parkirati

POGLED S BILOGORE

O poveznicama između Narodnog fronta Judeje i Hrvatske seljačke stranke

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su