U KRVI IMAo 2,42 PROMILA

Pijani vozač sletio u kanal i završio u bolnici

U prometnoj nesreći koja se dogodila u četvrtak oko 15 sati u Kloštru Podravskom, ozlijeđen je pijani vozač (41) nakon što je automobilom sletio s ceste u kanal.

“Upravljao je pod utjecajem alkohola od 2,42 promila te mu je u Općoj bolnici Koprivnica vađena krv i izuzet urin zbog analize na alkohol. Kvalifikacija ozljeda će biti poznata po zaprimanju liječničke dokumentacije, a protiv vozača će biti pokrenut prekršajni postupak”, stoji u priopćenju Policijske uprave koprivničko – križevačke.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li vidjeli nešto neobično?

Poznatom poduzetniku ukraden bager. Svaka informacija može biti ključna za pronalazak stroja

SVEČANA SJEDNICA U KOPRIVNIČKOM IVANCU

Planovi su veliki i ambiciozni, žele zadržati mlade i povećati kvalitetu života svih mještana

POLJOPRIVREDNIKU NEVRIJEME NAPRAVILO VELIKU ŠTETU

VIDEO Dušanov (83) krumpir taman je krenuo cvjetati, a onda je pala tuča i uništila mu cijeli vrt