Kažnjen s 1900 eura…

Pijani vozač u 13 sati napuhao 2,80 promila

Policija je u četvrtak iza 13 sati u Zablatju, mjestu nedaleko Koprivnice, zaustavila pijanog vozača koji je napuhao 2,80 promila i “zaradio” vrlo visoku kaznu.

“Jučer, 10. kolovoza na Prekršajni odjel Općinskog suda u Koprivnici doveden je 44-godišnji vozač koji je u srijedu, 9. kolovoza u 13.10 sati u Zablatju upravljao osobnim automobilom pod utjecajem alkohola od 2,81 promila” stoji u priopćenju Policijske uprave koprivničko-križevačke.

Vozač je kažnjen novčanom kaznom od 1.879,64 eura i zabranom upravljanja motornim vozilima B kategorije šest mjeseci.

FOTO ilustracija
  

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sve su priznali

Osuđen dvojac koji je provaljivao u crkve. Iz jedne ukrali i kutiju za milodare

Organizirala LOVAČKA STRELJAČKA UDRUGA PREKODRAVLJE

Lovci se okušali u gađanju glinenih golubova, zabavlja ih Franjo Barić

Nagrada križevaca 2026.

FOTO/VIDEO Tisuće zaljubljenika u brzinu okupirale Križevce, spektakl u tijeku