Pitomačani pobjedama zaključili sezonu

Stolnotenisači Pitomače prvenstvo Treće hrvatske lige završili su s dvije pobjede. Pitomačani su u sastavu Dražen Matoničkin, Tomislav Krmić i Mirko Debeljak pobijedili Garešnicu II i Bjelovar II sa po 4:1. S nova dva slavlja Pitomačani su sezonu zaključili na šestom mjestu s učinkom od 11 pobjeda i devet poraza.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

tenis

Mladi Picoki odlični na domaćem turniru

Šaranski kup

Izvukli iz jezera 615 kilograma ribe, no ovog će amura posebno pamtiti

malonogometni turnir u Martijancu

Talenti ludbreške Podravine osvojili zlato i broncu u Martijancu