Najprestižniji malonogometni turnir u Hrvatskoj

Pitomačka Naturavita ušla u polufinale Kutije šibica

Naturavita, malonogometna momčad iz Pitomače, ostvarila je veliki rezultat ušavši u polufinale popularne Kutije šibica. Raspoloženo društvo danas je s 1:0 bilo bolje od ekipe Mužek kaminko i Nixo gradnja.

Naturaviti su podršku u Zagreb došli dati navijači i članovi uprave kluba, što je očito bio dodatan vjetar u leđa omiljenom im sastavu.

Rezultatom se na svom Facebooku pohvalila i NK Pitomača, čijih pet igrača nastupa za Naturavitu.

FOTO NK Pitomača (Facebook)

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SVEČANA SJEDNICA U KOPRIVNIČKOM IVANCU

Planovi su veliki i ambiciozni, žele zadržati mlade i povećati kvalitetu života svih mještana

tenis

Mladi Picoki odlični na domaćem turniru

POLJOPRIVREDNIKU NEVRIJEME NAPRAVILO VELIKU ŠTETU

VIDEO Dušanov (83) krumpir taman je krenuo cvjetati, a onda je pala tuča i uništila mu cijeli vrt