Međužupanijska liga

Pitomački stolnotenisači pobjedom otvorili sezonu

Stolnoteniski klub Pitomača pobjedama je otvorio proljetni dio prvenstva Međužupanijske stolnoteniske lige. Seniori su u Bjelovaru ostvarili tri pobjede, protiv Virovitice 4:0, Garešnice 4:1 te Kamenitovca III 4:1. Za Pitomaču su nastupili Tomislav Krmić, Goran Čok i Mirko Debeljak.

Kadeti kluba proljetni su dio prvenstva započeli s jednom pobjedom i dva poraza na susretima odigranima u Petrinja. Upisali su poraze protiv Virovitice (0:5) i Novske (0:5), dok su pobjedu ostvarili protiv Petrinje I rezultatom 4:1. Boje kluba branili su Roko Alvir, Toma Nemet, Vinko Petričušić i Mihael Cibolka.

FOTO STK Pitomača

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Državni prvaci iz Križevaca

Petar Kuzmić i Pavo Jurić pozvani u reprezentaciju

Dolazi iz Drnja

Luis Petrić prvo je pojačanje Močila za novu sezonu

Skok u vis

Dora Čolig viceprvakinja Hrvatske