U Đurđevac stiže devet medalja

Plesači Ritma briljirali u Solinu

Sjajne vijesti stižu s bodovnog turnira Dalmatian Dancesport Challenge 2025., gdje su plesači Ritma Đurđevac ostvarili izvrsne rezultate i osvojili čak devet medalja.

Najsjajnije odličje osvojili su Luka Lauš i Zorjana Parhomčuk, koji su u svojoj prvoj natjecateljskoj izvedbi odmah zasjali. U standardnim plesovima osvojili su prvo mjesto, dok su u latinskoameričkim plesovima zauzeli četvrto mjesto.

Stefani Kopljarević također je briljirala s prvim mjestom u standardu te trećim mjestom u latinu. Una Janković osvojila je zlato u standardu, dok je u latinskim plesovima zauzela šesto mjesto.

Izvrsnu formu pokazala je i Sara Kovač, osvojivši broncu u standardnim plesovima i srebro u latinskim plesovima, dok je Marta Dugalija u obje discipline stala na postolje, osvojivši dva srebra. Sara Vršić okrunila je nastup
brončanom medaljom u standardu, dok je u latinu zauzela peto mjesto.

FOTO Plesni klub Ritam Đurđevac

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

baklje i sirene za prvo mjesto

VIDEO Mlađi pioniri Graničara osvojili turnir u Biogradu na Moru, priređen im pravi doček

imala najbolji rezultat od hrvatskih predstavnika

Koprivničanka istrčala Bostonski maraton, jednu od najpoznatijih svjetskih utrka

Uspješan nastup na 19. Cro Cupu među 535 natjecatelja

Šest medalja za Karate Akademiju Koprivnica u Maloj Subotici