Plitvica iznenađujuće lako nadigrala Mladost

Nakon neočekivanog kiksa na domaćem terenu i ispadanja u Županijskom kupu od varaždinske Mladosti, Plitvici je u prvenstvenom derbiju stigla još jedna Mladost. Gosti iz Sigeca Ludbreškog, nakon debakla u prošloj sezoni, sada su sasvim ozbiljna ekipa pojačana s nekoliko iskusnih brazilskih nogometaša koju vodi donedavno trener Podravine Neno Blagaj. Domaći su u susret krenuli izuzetno angažirano i gostima nisu dopustili puno mogućnosti. Već u prve 22 minute Plitvica je vodila 3:0 pogocima Darija Prloga, Karla Kolaka i Dominika Mastena i tim rezultatom otišlo se na odmor.

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Mladost je ostala bez svog najboljeg igrača Diega Armanda koji je dobio izravni crveni karton. U 58. minuti Dominik Masten postigao je svoj drugi pogodak, a 11 minuta kasnije, zbog dva žuta kartona, iz igre je morao izaći i igrač Plitvice Lovro Težački. Sa po deset igrača na objema stranama Plitvica je uspjela postići još jedan pogodak u samoj završnici. Svoj drugi gol za konačnih 5:0 postigao je Dario Prlog. Ovom pobjedom Plitvica je zasjela na prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici. (dv)

FOTO Dražen Vađunec

POWERLIFTING KLUB ULTIMATE

Đurđevčani se u Zagrebu okitili s pet medalja

dolazi veliko pojačanje

Potvrdile se naše najave, Podravka najvećem konkurentu ‘otela’ najbolju igračicu

dva velika derbija u polufinalu kupa

Praznik nogometa na Praznik rada, svi putevi sutra vode u Cvetkovec i Ferdinandovac

BROJKE IZ FINANCIJSKOG IZVJEŠTAJA OTKRIVAJU SUROVU REALNOST KOPRIVNIČKOG PRVOLIGAŠA

Moramo biti sretni što imamo prvoligaša, svi igrači zarađuju koliko jedan u Dinamu

županijski nogomet

FOTO Herešinčani deklasirali Reku, Borac pao u Ferdinandovcu, Zagorec slavio u Pustakovcu

MINI FARMACEUTI U AKCIJI

FOTO Kadeti petardom ispratili Sesvete, juniori na Maksimiru poveli pa pali u zadnjim minutama