Plivali perajama odvodnim kanalom hidroelektrane

Tradicija duga već punu 31 godinu nastavila se i ove godine, te je prošlu subotu na odvodnom kanalu hidroelektrane Varaždin održano natjecanje u plivanju perajama unatoč hladnoj vodi i maglovitom jutru. Kao i svake godine članovi Ronilačkog kluba Šoderica dali su svoj obol na ovom natjecanju, jer je to ujedno bila i finalna utrka Kupa RH u daljinskom plivanju perajama.

Mala, ali mlada i perspektivna ekipa u oštroj konkurenciji ponovno je pokazala da se na njih itekako može računati u budućim utrkama. Oni još mlađi za sada su samo zdušno navijali za njih i bodrili ih na svakom mostu. Klub je osvojio ukupno drugo mjesto, dok su pojedinačno također bili odlični. Tin Treščec prvi je u plivanju perajama, dok je Isabella Victoria završila treća u kategoriji kadeta. Viktor Lovreković među mlađim juniorima bio je drugi, a kod juniora je Leo Bradić završio prvi.

Antonija Patrčević Lončarić bila je prva među veterankama. Rezultati na 6500 m u apsolutnom poretku su sljedeći: Isabella Victoria Švegović – četvrto mjesto u vremenu  od 1:17:59, Viktor Lovreković – peto mjesto u vremenu  od 0:59:48, Tin Treščec – osmo mjesto u vremenu  od 1:08:27 te Leo Bradić – 11. mjesto u vremenu od 1:17:58.

prvenstvo osnovnih i srednjih škola

Koprivničke gimnazijalke državne prvakinje u rukometu, mali Radići uzeli srebro

VETERANI PRVA I DRUGA ŽNL

FOTO Herešin na Kovačekov pogon torpedirao Virovce, Močile ispustile prvo mjesto

dan sporta srednje škole

FOTOGALERIJA: Igralo se na sve strane, učenici testirali sposobnosti profesora

praznik nogometa u podravini

Hajduk u Koprivnici nije poražen tri godine, Radeljić najavio iznenađenja i rušenje ‘Bilih’

NEKIMA IZBORNA, NEKIMA SPORTSKA SRIJEDA

FOTO Cvetkovčani ‘na mišiće’ kroz močilski pakao, iznenađenje u Kalinovcu

2. HRL SJEVER

FOTO Linice u zadnjoj domaćoj utakmici pobijedile Zrinski i skočile na drugo mjesto