JESTE LI IH KUPILI?

Plodine povlače iz prodaje popularni prehrambeni proizvod i vraćaju kupcima novac!

Nakon Državnog inspektorata, o povlačenju cherry rajčica iz prodaje oglasio se i trgovački lanac Plodine.

– Poštovani kupci, obavještavamo vas da iz prodaje povlačimo proizvode Rajčice Cherry 500 g, dobavljača Bruno S.R.L. Via Lino Lovo 62. 37050 Vallese di Oppeano (VR), Italija, LOT: 47/03 – objavili su iz Plodina.

Razlog povlačenja proizvoda je premašena dopuštena vrijednost tvari acetamipirida.

“Ispričavamo se kupcima na neugodnosti, no u interesu nam je da svi proizvodi koje stavljamo na tržište budu usklađeni s najvišim kriterijima kvalitete i zdravstvene ispravnosti. Molimo sve kupce da proizvod vrate uz povrat novca na prodajno mjesto gdje je proizvod kupljen, i bez predočenja računa”, stoji u obavijesti.

FOTO ilustracija/arhiva

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

U proceduru upućen konačni prijedlog izmjena i dopuna Prekršajnog zakona

Rasprave će se tonski snimati, ukida se mogućnost plaćanja dvije trećine kazne

U UČENIČKOM SERVISU KOPRIVNICA JE 220 UČENIKA

Srednjoškolci žele zaraditi tijekom ljeta, no svaki drugi ne može pronaći posao

mjere kontrole i sprječavanja kuge malih preživača bacaju uzgajivače u očaj

VIDEO Svaki dan izlijeva 600 litara mlijeka u kanalizaciju, gubi najmanje 500 eura dnevno i boji se za opstojnost svoje farme