Podravski favicon - Podravina i Prigorje - Koprivnica - Križevci - Đurđevac - Ludbreg - Aktualne vijesti - Zanimljivosti - Fotogalerije

Počinju radovi na gradnji vodovoda u koprivničkoj ulici

Iz Koprivničkih voda obavještavaju stanare Ulice Krste Hegedušića te pristupne Ulice Vladimira Nazora u Koprivnici da će danas početi radovi na izgradnji vodoopskrbe mreže u Ulici Krste Hegedušića u sklopu projekta „Izgradnja vodoopskrbne mreže na perifernom dijelu grada Koprivnice“ aglomeracije Koprivnica.

-Radovi polaganja cjevovoda i izvođenja priključaka završiti će se unutar roka od dva tjedna, točnije do 18. srpnja. Molimo stanare i ostale sudionike u prometu da uvaže ovu obavijest ukoliko će doći do kraćih zastoja prilikom radova, odvoza/dovoza materijala i strojeva na gradilište – navode iz Voda.

FOTO Ilustracija

Facebook
Twitter
Email
NAKON 45 GODINA BAVLJENJA PČELARSTVOM

Pčelar Božidar Gložinić odlučio je prodati kamion s pčelama: “Više ne mogu prodati med…”

Tužna vijest

Umro Vjekoslav Flamaceta

kreću radovi

Ugradnjom dizalice topline Osnovna škola Đurđevac postat će u potpunosti energetski neovisna!

Nalaze se u pritvoru

Vršnjaci prebili mladića u koprivničkom parku, teško je stradao

Detalji nesreće

U prometnoj na Podravskoj magistrali čak šest ozlijeđenih!

Još danas događanja povodom dana općine kloštar podravski

FOTO Neda Ukraden napunila šator do posljednjeg mjesta!

Upišite pojam koji želite pretraživati

Na našoj stranici koristimo kolačiće (cookies) kako bismo Vam mogli pružati usluge, koje bez upotrebe kolačića ne bismo bili u mogućnosti pružati. Nastavkom korištenja stranice suglasni ste s korištenjem kolačića. PRAVILA PRIVATNOSTI