Podravac-Kitro bez pobjede i nakon petog kola

Podravac-Kitro u petom kolu 2. ŽNL Varaždin ugostio je ekipu Lunjkovca. Gosti su u ovo prvenstvo ušli s dvije pobjede za razliku od domaćina koji je doživio dva poraza pa zatim dva remija i baš je u ovom susretu tražio prvi trobod. Zbog toga je prošlog tjedna iz Plitvice iz Selnika doveden Dejan Međimorec, bivši igrač ludbreške Podravine, koji bi trebao povezati redove Sesvećana. Međutim, Dejan je dugo bio ozbiljno ozlijeđeni nije odmah mogao podići igru Podravac-Kitra.

S druge strane gosti iz Lunjkovca igrali su bez ikakvog imperativa i to se osjetilo u njihovoj igri. Iako su domaći imali prigodu za vodstvo iz jedanaesterca već u 7. minuti, iskazao se vratar gostiju Jalšić obranivši penal. S druge strane domaći vratar Harambaša nije imao svoj dan pa su gosti ubrzo poveli 2:0 zgodicima Dodića i Zorana Šafareka. Domaći su u 40. minuti imali još jedan penal koji je ovog puta realizirao Siniša Vađunec, no u posljednjoj minuti prvog poluvremena gosti su ponovno došli na dva razlike zgoditkom Progovečkog. U drugom poluvremenu obje ekipe zabile su po još jedan pogodak, najprije Dodić za goste, a onda Zelenc za domaće.Konačni rezultat 2:4 i puni plijen Lunjkovca u Sesvetama. (dv)

Dražen Vađunec

ovo je bilo bolno za gledati

Slaven se u Puli ‘nije pojavio’! Dečki igrali kao da im se ne da pa u pola sata dobili tri komada

četvrtinale hrvatskog kupa

Podravka grabi prema duploj kruni, pregazila Bjelovar i osigurala završnicu kupa u Poreču

JADRANSKO – PODUNAVSKI KUP U SPORTSKOM RIBOLOVU

FOTO Peski iz Đurđevca osvojili brončane medalje

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…