3. hnl sjever

Podravina visoko poražena u Varaždinu

Ovaj tekst je objavljen u tiskanom izdanju Podravskog lista

– U 17. kolu 3.HNL skupina Sjever nogometaši ludbreške Podravine gostovali su u Varaždinu kod Varteksa. Utakmice ovih dviju ekipa uvijek su imale status derbija iako na prvenstvenoj ljestvici Varteks ima čak 15 bodova više od Podravine. Prije tjedan dana obje ekipe izgubile su bodove. Varteks je poražen kod prvoplasiranog Poleta u Svetom Martinu na Muri, a Podravina se kod kuće neočekivano poskliznula od Papuka.

Na stadionu Slobode u Varaždinu, Varteks je Ludbrežanima nanio težak poraz, pobijedivši rezultatom 6:0. Već na poluvremenu bilo je 3:0 za domaću ekipu, a strijelci su bili Romario Matova, Dorian Mikičić i Dorian Jakupak. U drugom poluvremenu Varteks je nastavio sa efikasnom igrom pa su zgoditke postigli još Ivan Dolovski, Dejan Glavica i Jura Kos. U sljedećem kolu Podravina je domaćin Rudaru iz Murskog Središća. -Na žalost vratili smo se navikama iz jesenskog dijela prvenstva. Odigrali smo utakmicu bez dovoljno žara i odgovornosti, a tako se ne možemo nadati bodovima. Morati ćemo puno bolje ukoliko želimo ostati u ligi, rekao je trener Podravine, Matija Kristić.

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu

županijski nogomet

FOTO Močilani i Herešinčani se provukli, Lipa iznenadila, Sabarija pala u Koledincu

PREOKRET ZA VELIKO SLAVLJE

FOTOGALERIJA Mladi biseri Bošnjak i Jagušić “pomeli” Šibenčane i odveli juniore u mirne vode

praznik nogometa

FOTO Hajduk došao u krizi i opet uzeo sve u Koprivnici. Upisan tko zna koji domaći poraz