mirno plovi prema naslovu

Podravka i dalje melje sve pred sobom, Sesvete zamrznute na minus 15

Nova dva boda upisale su rukometašice Podravke u devetom kolu 1. HRL. U Sesvetama su istoimenog domaćina svladale 37:22 i tako ostale stopostotne te uvjerljivo vodeće na ljestvici.

Za razliku od nekih prijašnjih susreta, Obrvanove djevojke ovaj put su silovite ušle u utakmicu i već nakon prvih desetak minuta imale šest golova prednosti. Vodile su 7:1, što znači da je obrana bila vrlo dobra. Na odmor se otišlo s dvostrukim vodstvom Podravke, jer je na semaforu stajalo 20:10, a u nastavku smo gledali sličan tempo, iako je Obrvan češće rotirao zbog gustog rasporeda koji je pred njegovom ekipom.

Posljednji, 37. pogodak, podravkašice su zabile u posljednjim sekundama te upisale 10 pobjedu, s kojom mirno plove prema naslovu. Od igračica izdvojit ćemo krila Šimaru i Zadravec, koje su zabile po šest golova, a vrlo dobra je između vratnica bila i Bešen s 10 obrana.

Već početkom idućeg tjedna podravkašice igraju novu prvenstvenu utakmicu protiv Osijeka, a onda ih za vikend čekaju prvi europski izazovi u sklopu Europske lige.

godinama su bile u klubu

Blizanke i Lea Franušić odlaze iz Podravke, Obrvan ih ne vidi u pohodu na Ligu prvakinja

utakmica karijere za slavenove mladiće

Gregurina uoči finala kupa: Nešto novo za sve nas, spremni smo, ali i načeti ozljedama

Županijski Kup u sportskom ribolovu

FOTOGALERIJA Štuka iz Torčeca i Koprivnica osvojili titule pobjednika

KOŠARKA

FOTO Zadrani nanijeli novi poraz Virovcima

ŽUPANIJSKI NOGOMET

FOTO/VIDEO Tehničar razbio Borac, Picoki slave kiks Drnja i naslov, Torčec ispustio prvo mjesto