Dubravko Štimac je na istoj funkciji bio od 2012. do 2019.

Podravka ima novog predsjednika Nadzornog odbora

Dubravko Štimac novi je predsjednik Nadzornog odbora Podravke. Odlučeno je tako na Glavnoj skupštini Podravke jučer kada je i potvrđeno da Štimac ulazi u nadzorni odbor na mandat od četiri godine koji počinje teći s jučerašnjim danom odnosno od 20. listopada. Štimac je u NO ušao umjesto Ante Jelčića, a na istoj sjednici je odlučeno da će Štimac biti i predsjednik nadzornog odbora i na toj funkciji je naslijedio Damira Grbavca koji ostaje član nadzornog odbora.

Inače, Štimac je predsjednik NO Podravke bio od veljače 2012. godine kada je nekadašnji gradonačelnik Koprivnice Zvonimir Mršić postao predsjednik Uprave, a ostavku je podnio u svibnju 2019. godine. Bogato profesionalno iskustvo stekao je na poziciji predsjednika Uprave društva PBZ Croatia Osiguranje za upravljanje mirovinskim fondovima te raznim rukovodećim mjestima. Obnašao je funkcije predsjednika i člana u nadzornim odborima društava Zagrebačka burza i Zavarovalnica Triglav, a kako je navedeno ranije u pozivu za Glavnu skupštinu, Štimac nije dioničar društva Podravka.

FOTO arhiva

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

OTVORENA OBNOVLJENA KOPRIVNIČKA SINAGOGA

FOTO/VIDEO Ostvaren je jedan od najvećih projekata obnove kulturne baštine u Koprivnici

traktorist kriv za izazivanje nesreće

Zetorom skrenuo u lijevo na makadam, ali nije primijetio da ga u tom trenutku pretječe Mazda

NAGLASAK REBALANSA JE NA MJERAMA ZA LIJEČNIKE

Županija povećala proračun, diže se i kredit od 5,5 milijuna eura