Podravka se porazom oprostila od Europe

Podravkašice su se u Mađarskoj danas oprostile od europskih natjecanja porazom od Debrecena. Prvo poluvrijeme završilo je 19:15 za domaće rukometašice.

Domaće su igračice i u nastavku krenule istim tempom, Podravka se približila u jednom trenutku na 22:20, no DVSC brzo odlazi na 26:22. Kod Debrecena najraspucanija je bila Kacsor s pet golova, a u redovima Podravke Pandža i Dora Kalaus s po tri gola. Domaća ekipa vodila je u svim relevantnim statistikama, postotku šuta i obranama. Na sredini drugog dijela 27:24.

Koprivničanke se nisu predavale i pet minita prije kraja su na minus 2 (30:28). U 57. minuti 30:29. Hoće li Podravku koštati čak sedam tehničkih grešaka, dok je Debrecen imao tek dvije?

Dvije minute do kraja 30:30. Do kraja po gol s obje strane i izjednačenje 31:31. Nažalost u zadnjoj sekundi Debrecen zabija gol za pobjedu 32:31.