vodile pa hrabro pale

Podravka u Rumunjskoj puno bolja nego u Koprivnici, časno se oprostila od Europe

Rukometašice Podravke i više nego časno oprostile su se od Europe. Minus od šest golova iz prve utakmice pokazao se kao prevelika prepreka, no djevojke Ivice Obrvana u Rumunjskoj su bile u puno boljem izdanju te su na kraju, nakon velike borbe, pale 26:25, iako su većim dijelom susreta bile u vodstvu. Dakle, da su u prvom susretu bile koncentriranije, moglo se možda i do final-foura, koji se igra u Grazu.

Podravka je i danas loše krenula i uskoro gubila 5:1, no kako je utakmica odmicala tako se i ekipa budila. Tako je na odmor koprivnički klub otišao s dva gola u plusu, bilo je 10:12, a slična razlika odžavala se i većim dijelom drugog poluvremena. Podravka se nikako nije mogla odvojiti na plus tri i za tim možemo žaliti, jer bi tada Rumunjkama, kako se to kaže, voda bila u ušima.

Ovako su se domaće djevojke vratile u zadnjih 10 minuta, odnosno Podravka je upala u malu crnu rupu i gotovo sedam minuta bila bez gola. To ju je na kraju koštalo poraza, no ne treba žaliti, ionako je u ovoj sezoni u Europi napravila i više nego što je to itko od nje očekivao.

Odličnu utakmicu odradila je vratarka Bešen, koja je bila na više od 30 posto obrana, vrlo dobre su bile i Šimara (5) te Katarina Pandža (4), no Obrvan općenito može biti zadovoljan cijelom ekipom, koja se dostojno oprostila od Europe.

Više o ovom susretu, baš kao i izjave aktera, čitajte sutra u tiskanom izdanju Podravskog lista.

čitatelj upozorio na nelogičnosti u parku

Branko: “Ljudi bi sjeli i odmorili, a nemaju kamo. Od pet klupa četiri su u grmlju”

vrlo zanimljivo kolo iza nas

FOTO Totalna ludnica u drugoj veteranskoj ligi, u prvoj Herešinčani i dalje ‘kolo vode’

obavijest za potrošače

U popularnom povrću iz uvoza otkrivena tvar štetna za zdravlje

U POVODU OBLJETNICE ROĐENJA I SMRTI

FOTO/VIDEO U Šemovcima otvorena izložba skulptura i slika Đure Zvonara

ovo je bilo bolno za gledati

Slaven se u Puli ‘nije pojavio’! Dečki igrali kao da im se ne da pa u pola sata dobili tri komada

četvrtinale hrvatskog kupa

Podravka grabi prema duploj kruni, pregazila Bjelovar i osigurala završnicu kupa u Poreču