Mini rukomet

Podravka U9 završila sezonu uz maskote i medalje

U koprivničkoj dvorani jučer je vladala prava rukometna atmosfera jer održano je posljednje kolo Međužupanijske lige u mini rukometu za uzrast U9. Domaćin završnog kola bio je Rukometni savez Koprivničko-križevačke županije, a program je donio zabavan dan za najmlađe rukometašice.

Rukometni klub Podravka u ovoj je kategoriji kroz sezonu nastupao s čak tri ekipe koje je vodila trenerica Marija Mišković, a ovog je puta, zbog njezine spriječenosti, ekipe na terenu pratio voditelj Škole rukometa Antonio Pranjić. Premda rezultat nije bio u fokusu natjecanja, djeca su pokazala trud i zalaganje u svakom susretu.

Vrhunac dana bio je dolazak omiljenih maskota, Lina, Foxyja, Mirka Reciklirka i Mirke Kompostirke, koje su podijelile medalje svim sudionicama. Uz nagrade i podršku s tribina, djevojčice su s osmijehom na licu zaključile još jednu uspješnu sezonu mini rukometa.

FOTO: RK Podravka

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NOĆ KOŠARKE

VIDEO Okupili se vrhunski košarkaši, Borik po jubilarni deseti put osvojio titulu pobjednika

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske