GOSTOVANJE U OSMINI FINALA KUPA

Podravkašice s 30 golova razlike svladale Brod

Rukometašice Podravka Vegete bez problema su izborile četvrtfinale Hrvatskog kupa. Na gostovanju kod Broda u Slavonskom Brodu slavile su s 45:15 i osigurale mjesto među osam najboljih ekipa natjecanja.

Pred oko 50 gledatelja u dvorani SD Brod, podravkašice su se rano odvojile pa je već sredinom prvog dijela bilo 15:4. Na poluvrijeme se išlo s 22:8, a u istom ritmu koprivničke su rukometašice igrale u nastavku pa je završilo s +30.

Najbolja strijelkinja bila je Andrea Šimara s 10 pogodaka, dok je šest postigla Josipa Mamić.

FOTO RK Podravka/Luka Maruševec

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NOĆ KOŠARKE

VIDEO Okupili se vrhunski košarkaši, Borik po jubilarni deseti put osvojio titulu pobjednika

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske