PODRAVSKI NA MJESTU NESREĆE: Dvije osobe završile u bolnici nakon teškog izlijetanja na Podravskoj magistrali

Izvjestitelji Podravskog upravo se nalaze na mjestu još jedne teške prometne nesreće u Podravini. Kako doznajemo, dvije su osobe završile u bolnici nakon teškog izlijetanja u Novigradskoj ulici u Virju.

Prema dostupnim informacijama, osobni je automobil izletio izvan kolnika i udario u rasvjetni stup. Za sada je poznato samo kako su dvije osobe vozilom hitne pomoći prebačene u koprivničku Opću bolnicu.

Promet se tim dijelom državne prometnice odvija normalno, no svejedno pripazite.

Više o nesreći nakon što policijski službenici obave očevid koji je u trenucima objave ove vijesti u tijeku.

SNIMIO: Darko Imbriša

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SREDIŠNJI DOGAĐAJ PICOKIJADE

Legendu o Picokima oživjelo 400 glumačkih amatera u režiji Krešimira Dolenčića

Jeste li znali?

Evo koliko vode u eurima mjesečno trošite ako se tuširate 10 minuta dnevno

LOVAČKA UDRUGA SRNJAK PROSLAVILA 80. ROĐENDAN

Lovce muče čagljevi, ali i složena administracija u gospodarenju lovištem