PODRAVSKI NA MJESTU NESREĆE: Dvije osobe završile u bolnici nakon teškog izlijetanja na Podravskoj magistrali

Izvjestitelji Podravskog upravo se nalaze na mjestu još jedne teške prometne nesreće u Podravini. Kako doznajemo, dvije su osobe završile u bolnici nakon teškog izlijetanja u Novigradskoj ulici u Virju.

Prema dostupnim informacijama, osobni je automobil izletio izvan kolnika i udario u rasvjetni stup. Za sada je poznato samo kako su dvije osobe vozilom hitne pomoći prebačene u koprivničku Opću bolnicu.

Promet se tim dijelom državne prometnice odvija normalno, no svejedno pripazite.

Više o nesreći nakon što policijski službenici obave očevid koji je u trenucima objave ove vijesti u tijeku.

SNIMIO: Darko Imbriša

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Vatrogasci na terenu

Izbio požar na putničkom vlaku

Jeste li znali?

Evo zašto od svih ljudi u društvu komarci bodu samo tebe

Osuđen 52-godišnjak koji je s 1,28 promila naletio na par biciklista

Iryna je od zadobivenih ozljeda preminula, a njezin suprug teško stradao. Vozač Forda dobio četiri godine zatvora