MLADIĆ NOŽEM UBO 48-GODIŠNJAKA

Pokušaj ubojstva u Koprivnici

Koprivnička policija dovršila je kriminalističko istraživanje nad osumnjičenim 27-godišnjakom sa šireg đurđevačkog područja, zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela ubojstva u pokušaju.

“Sumnja se da je osumnjičeni 15. prosinca ove godine, u jutarnjim satima, nakon prethodnog međusobnog sukoba, u Koprivnici na ulici oštrim predmetom zadao ubodnu ranu 48-godišnjaku, nanijevši mu tešku tjelesnu ozljedu”, priopćila je jutros policija.

Zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela ubojstvo u pokušaju protiv osumnjičenika je podneseno posebno izviješće nadležnom državnom odvjetništvu i predan je pritvorskom nadzorniku.

FOTO ilustracija/fotografija nema nikakve veze s tekstom

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

POLICIJA JE I OVOG VIKENDA POJAČANO NADZIRALA PROMET

Najpijaniji 61-godišnjak s 1,96 u Botovu, najbrži jurio s 163 km/h Žabnom

ROMANSA ZAVRŠILA KAZNENOM PRIJAVOM

Godinu i pol dana vjerovala muškarcu s interneta, uplatila mu 18.000 eura

U MOLVARSKOM MARIJINOM SVETIŠTU

FOTO/VIDEO Proslavili Malu Gospu, misu služio novi kapelan kojeg je za svećenika zaredio papa Lav XIV