DROGU SU MU ZELI

Pola sata iza ponoći u Gospodarskoj ulici zatekli ga s marihuanom


 
Djelatnici policije noćas su pola sata iza ponoći u Gospodarskoj ulici u Koprivnici zatekli 20-godišnjaka koji je nedozvoljeno posjedovao manju količinu marihuane.

Droga je oduzeta, a protiv počinitelja će biti podnesen optužni prijedlog nadležnom prekršajnom odjelu općinskog suda. 

Foto: Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

U PREVRTANJU TRAKTORA TRAGIČNO JE PREMINUO 71-GODIŠNJAK

“Kao i svakog dana, brinuo je o goricama i pomagao međašu s kojim je bio veliki prijatelj, ali sinoć se nije vratio kući…”

TRAJE OČEVID NA MJESTU TEŠKE NESREĆE

Tragedija u nasadu oraha. Prevrnuo se traktor, vozač smrtno stradao

UHVAĆENA DVA MLADA LOPOVA

Ukrali alat i električne vodiče pa oštetili nadzorne kamere