SERIJSKI PREKRŠITELJ

Policajci uhitili poljoprivrednika. Razloga je puno, ali jedan je poprilično bizaran

Policajci su ovog utorka u jutarnjim satima uhitili 54-godišnjeg poljoprivrednika. On je, oko 8 sati ujutro u mjestu Velika Črešnjevica, nedaleko od Pitomače, vozio neregistrirani i neosigurani traktor prije stjecanja prava na upravljanje.

No, to nije sve… Na traktoru je prevozio više osoba od zakonom dozvoljenog broja, a da pritom nije imao upaljena svjetla dok je vidljivost bila smanjena zbog guste magle.

Poljoprivredniku oduzet traktor. Kad pročitate zašto, bit će vam sve jasno

“Zbog opasnosti da će nastaviti s činjenjem prekršaja vozač je uhićen temelj odredbi članka 134. Prekršajnog zakona. Protiv 54-godišnjaka je podnesen optužni prijedlog Općinskom sudu u Virovitici, a za utvrđene prekršaje iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama i Zakona o obveznim osiguranjima u prometu propisana je novčana kazna u rasponu od 2.130,00 eura do 9.430,00 eura, 6 negativnih prekršajnih bodova i 12 mjeseci zaštitne mjere zabrane upravljanja motornim vozilom”, priopćila je Policijska uprava virovitičko – podravska.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

VODOSTAJ DRAVE REKORDNO NIZAK

VIDEO Ribiči u šoku: “Ovo se nije dogodilo godinama”

mladić nasrnuo na vlastitog djeda

Pretukao čovjeka 50 godina starijeg od sebe

Ulaganje u pogrebnu opremu

Komunalno poduzeće kupuje 282 lijesa, imat će i “jumbo” modele