Policija o nesreći u Drnju: Vozač dostavnog uzeo prednost djevojci za volanom

Nova prometna nesreća dogodila se jučer oko 18.30 sati, u Drnju u Ulici Pemija i na njoj su bili naši reporteri. Kako policija navodi nakon očevida, 40-godišnji vozač upravljao je teretnim automobilom Mercedes zagrebačke registarske oznake u smjeru Peteranca.

-Prilikom skretanja u lijevo na kolni ulaz oduzeo je prednost prolaska osobnom automobilu Opel koprivničke registarske oznake kojim je iz suprotnog smjera upravljala 21-godišnja vozačica. Tom prilikom teretni automobil je prednjom stranom udario u bočnu stranu osobnog automobila te je Opel od siline udarca odbačen u odvodni kanal – doznajemo u policiji.

Vozačica je lakše ozlijeđena, a protiv 40-godišnjeg vozača bit će pokrenut prekršajni postupak.  

FOTO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

TIHOMIR KOŠĆAK UZ BOK SVJETSKIM FLORISTIMA

“Prvi put se ovako velika stvar desila u Hrvatskoj, kao samoukom cvjećaru bila mi je izuzetna čast predstaviti sebe, svoj posao i grad“

Muškarac iz Pitomače osuđen za preprodaju opojne droge

Šifra za kokain bila je „rakija”, moglo se nabaviti i 5+1 gratis

Zanimljivosti

Evo koliki rok trajanja imaju domaći čvarci