Policija ulovila dva maloljetnika, ukrali su ženi romobil vrijedan 3000 kuna

Koprivnička policija privela je kraju kriminalističko istraživanje prema dvojici maloljetnika s područja Zagrebačke županije, zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela krađe.

-Sumnja se da su 1. kolovoza, u večernjim satima u Koprivnici na Radničkoj cesti otuđili električni romobil, oštetivši vlasnicu za oko 3000 kuna. Romobil je pronađen te će biti vraćen vlasnici. Zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela krađe prema osumnjičenicima je podnijeto posebno izvješće nadležnom državnom odvjetništvu – doznajemo u policiji.
FOTO Ilustracija
 

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

BROJNI PROBLEMI ZA MJEŠTANE GLOBOČECA LUDBREŠKOG

VIDEO Božo je iz očaja kupio staru, pokvarenu kameru nalik policijskom radaru: “Čim je vozači ugledaju, koče i blicaju”

DIREKTORICA LANA MILETIĆ PREDSTAVILA OVOGODIŠNJI PROGRAM:

Ljeto na Zrinskom otvara Jazz orkestar HRT-a, a zatvara Prljavo Kazalište

TEŠKA NESREĆA U PRIGORJU

Smrskani auto prevrtao se po polju. Vozila ga pijana djevojka, ona i curica (13) završile u bolnici