Policija ulovila mladića i djevojku s travom: On biciklirao, ona htjela prijeći granicu

Kako doznajemo u podravsko-prigorskoj policiji, jučer je oko 18.05 sati na Međunarodnom cestovnom graničnom prijelazu Gola, ulaznoj graničnoj kontroli pristupila 21-godišnja hrvatska državljanka osobnim automobilom, kojom prilikom je nedozvoljeno posjedovala manju količinu droge marihuane.

-Droga je oduzeta i protiv osumnjičen će biti podnijet optužni prijedlog nadležnom prekršajnom odjelu općinskog suda – navode u policiji.

Također, oko 21.10 sati, u Križevcima na Trgu J.J. Strossmayera zatečen je s travom i 18-godišnjak.

– On je upravljao biciklom te neovlašteno posjedovao manju količinu droge marihuane. Droga je oduzeta i protiv osumnjičenika će biti podnijet optužni prijedlog nadležnom prekršajnom odjelu općinskog suda – doznajemo u policiji.

Vozač bicikla testiran je na droge, kojom prilikom je utvrđeno da upravlja biciklom pod utjecajem opojnih droga te mu je naplaćena novčana kazna.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

TRK NA MLEKARO

S oldtimer biciklima i mljekarskim kanticama jurili po gradskom središtu

Ivanje u Torčecu

Udruge odmjerile nogometno znanje, vatrogasci otvorili vrata doma, a na kraju svi uz krijes bodrili Vatrene

SVETU MISU PREDVODIO JE FRA ZDRAVKO TUBA

VIDEO Ivanje proslavili proštenjem i obilježili 90. obljetnicu od izgradnje crkve