Poraz Jembrovčana: Vodili u prvom poluvremenu, raspali se u nastavku

Borac je u 23. kolu na svom terenu ugostio Pitomačane i doživio visok poraz rezultatom 2:6. Prvo poluvrijeme prošlo je u znaku dobre i otvorene igre s obje strane, koje su stvarale akcije i prilike, no s prednošću domaćih. Borac je došao u vodstvo nakon lijepe akcije u 32. minuti pogotkom Poldrugača. Na 2:0 povisili su na samom kraju prvog poluvremena.

U produžecima gol je zabio Lončarić i s tim su rezultatom otišli na odmor. Pitomačani su krenuli žustro od samog početka drugog poluvremena, što im je rezultiralo gotovo odmah. U 46. minuti na 2:1 smanjio je Jakupec. Za izjednačenje gol je postigao Begović u 55. minuti, da bi za vodstvo pogodio Matančić samo tri minute kasnije. Na 2:4 povisuje Jakupec s drugim pogotkom samo minutu kasnije, a za 2:5 zabija Babić u 67. minuti. Točku na i stavlja Milinović pogotkom u 69. minuti. Dodajmo još da je utakmica prošla bez incidenata, s nekoliko žutih kartona. Oršić ga je dobio u 15. minuti zbog prigovora sucu, Vuk u 52. zbog preoštrog starta, dok ga je Šumiga dobio također zbog prigovora sucu. Od strane gostujućih opomenut je Skoko u 15. minuti zbog preoštrog starta na domaćem igraču.

ovo je bilo bolno za gledati

Slaven se u Puli ‘nije pojavio’! Dečki igrali kao da im se ne da pa u pola sata dobili tri komada

četvrtinale hrvatskog kupa

Podravka grabi prema duploj kruni, pregazila Bjelovar i osigurala završnicu kupa u Poreču

JADRANSKO – PODUNAVSKI KUP U SPORTSKOM RIBOLOVU

FOTO Peski iz Đurđevca osvojili brončane medalje

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…