Poraz Jembrovčana: Vodili u prvom poluvremenu, raspali se u nastavku

Borac je u 23. kolu na svom terenu ugostio Pitomačane i doživio visok poraz rezultatom 2:6. Prvo poluvrijeme prošlo je u znaku dobre i otvorene igre s obje strane, koje su stvarale akcije i prilike, no s prednošću domaćih. Borac je došao u vodstvo nakon lijepe akcije u 32. minuti pogotkom Poldrugača. Na 2:0 povisili su na samom kraju prvog poluvremena.

U produžecima gol je zabio Lončarić i s tim su rezultatom otišli na odmor. Pitomačani su krenuli žustro od samog početka drugog poluvremena, što im je rezultiralo gotovo odmah. U 46. minuti na 2:1 smanjio je Jakupec. Za izjednačenje gol je postigao Begović u 55. minuti, da bi za vodstvo pogodio Matančić samo tri minute kasnije. Na 2:4 povisuje Jakupec s drugim pogotkom samo minutu kasnije, a za 2:5 zabija Babić u 67. minuti. Točku na i stavlja Milinović pogotkom u 69. minuti. Dodajmo još da je utakmica prošla bez incidenata, s nekoliko žutih kartona. Oršić ga je dobio u 15. minuti zbog prigovora sucu, Vuk u 52. zbog preoštrog starta, dok ga je Šumiga dobio također zbog prigovora sucu. Od strane gostujućih opomenut je Skoko u 15. minuti zbog preoštrog starta na domaćem igraču.