Poraz Slavena od Maribora u drugoj pripremnoj utakmici

Nakon remija 2:2 protiv slovenskog viceprvaka Celja, Slaven je poražen 2:0 od Maribora u Ljudskom Vrtu, u drugoj pripremnoj utakmici u sklopu priprema na Rogli.

U 10. minutu domaćin je poveo s 1:0. Najviši nakon prekida bio je Pihler i glavom zabio za vodstvo. U 22. minuti Crnac je odlično centrirao, a Mioč iz blizine prebacio gol. U 25. Crnac je pucao iz daljine, siguran je bio Bergsen. Maribor je s 2:0 poveo u 28. minuti. Skuka je izbjegao pažnji naših stopera i mirno zabio za povećanje vodstva.

U nastavku obje su momčadi imale više prilika za gol, no vratari su bili na visini zadatka.

NK Maribor – NK Slaven Belupo 2:0 (2:0)

MARIBOR: Bergsen, Pihler, Skuka, Kolar, Karič, Žinič, Ferčec, Horvat, Dizdarević, Lorber, Čuk. Klupa: Zalokar, Strajnar, Vrhovec, Antolin, Watson, Rafiu, Mitrović, Iličić, Tavares. Trener: Damir Krznar.

SLAVEN BELUPO: Sušak – Krušelj, Međimorec, Boras (od 50. Kocijan), Martinaga (od 79. Bosec), Mioč, Marina, Mađarić (od 79. Bošnjak) – Crnac (od 88. Eškinja), Manaj (od 46. Šakota), Hoxha (od 60. Mrdaković). Trener: Ricardo Moniz.

POWERLIFTING KLUB ULTIMATE

Đurđevčani se u Zagrebu na dizanju utega okitili s pet medalja

dolazi veliko pojačanje

Potvrdile se naše najave, Podravka najvećem konkurentu ‘otela’ najbolju igračicu

dva velika derbija u polufinalu kupa

Praznik nogometa na Praznik rada, svi putevi sutra vode u Cvetkovec i Ferdinandovac

BROJKE IZ FINANCIJSKOG IZVJEŠTAJA OTKRIVAJU SUROVU REALNOST KOPRIVNIČKOG PRVOLIGAŠA

Moramo biti sretni što imamo prvoligaša, svi igrači zarađuju koliko jedan u Dinamu

županijski nogomet

FOTO Herešinčani deklasirali Reku, Borac pao u Ferdinandovcu, Zagorec slavio u Pustakovcu

MINI FARMACEUTI U AKCIJI

FOTO Kadeti petardom ispratili Sesvete, juniori na Maksimiru poveli pa pali u zadnjim minutama