PROČITAJTE ponudu

Posna jela za Veliki petak u Smuteku

U samom srcu koprivničke gradske tržnice, Smutek domaći kutek njeguje tradiciju domaće kuhinje, pripremajući jela od svježih i sezonskih namirnica koje svakodnevno stižu s obiteljskih poljoprivrednih gospodarstva s Gradske tržnice. Recepti se temelje na jednostavnosti, domaćem okusu i brizi za vaše zdravlje – bez umjetnih dodataka, uvijek s puno ljubavi.

Povodom Velikog petka, dana posta, u Smuteku su pripremili poseban posni meni, sastavljen od hranjivih, ukusnih i balansiranih obroka. Idealni su za sve koji žele uživati u laganom, ali finom obroku  – u skladu s tradicijom i savjesnim odabirom namirnica.

U ponudi za Veliki petak:

  • Salate (3,50 €)
    – Ječmena kaša & slanutak
    – Hajdinska kaša & leća
    – Proso & tofu
  • Sendviči (3,50 €)
    – Vegetarijanski
    – S humusom
    – Sa somom
  • Tortilja s tunom – 6,50 €
  • Povrtni wok – 5,00 €
  • Povrtni zalogaji (3,50 €)
    – Popečci od povrća
    – Povrtni nuggetsi (brokula & slanutak)
    – Povrtni nuggetsi (cvjetača & curry)

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

ZLATNA ŽUTICA OPASNO SE ŠIRI VINOGRADIMA

VIDEO Znamo da se niti jedan vinogradar ne želi zamjeriti međašu, ali ako ćemo na ovaj problem stalno žmiriti, za koju godinu slijedi ono najgore

tražio 8.000 eura

Skrivio nesreću pa pokušao prevariti osiguravajuće društvo

Susjedne županije

Umirovljenik nazvao policiju i poručio: “Hoću u zatvor“. Sud mu ispunio želju