Dobra vijest za putnike

Postavljeno novo autobusno stajalište

Postavljeno je novo autobusno stajalište u Podravskim Sesvatama u ulici Josipa Jurja Strossmayera kod kućnog broja dva kako bi se učenici koji svakodnevno putuju u školu, ali i ostali putnici imali gdje skloniti od kiše, vjetra i drugih vremenskih neprilika. Uz nadstrešnicu su postavljeni koš za smeće i oglasna ploča.

FOTO Općina Podravske Sesvete

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SREDIŠNJI DOGAĐAJ PICOKIJADE

Legendu o Picokima oživjelo 400 glumačkih amatera u režiji Krešimira Dolenčića

Jeste li znali?

Evo koliko vode u eurima mjesečno trošite ako se tuširate 10 minuta dnevno

LOVAČKA UDRUGA SRNJAK PROSLAVILA 80. ROĐENDAN

Lovce muče čagljevi, ali i složena administracija u gospodarenju lovištem