Podravski favicon - Podravina i Prigorje - Koprivnica - Križevci - Đurđevac - Ludbreg - Aktualne vijesti - Zanimljivosti - Fotogalerije

POU Koprivnica idući tjedan organizira čak 11 zanimljivih radionica

Već smo pisali kako je POU Koprivnica regionalni koordinator Tjedna cjeloživotnog učenja za tri županije (Varaždinsku, Međimursku i Koprivničko- križevačku), a sljedećeg tjedna organizira čak 11 zanimljivih radionica s ciljem popularizacije cjeloživotnog učenja.

-Tjedan cjeloživotnog učenja nacionalna je obrazovna kampanja koja na jednostavan način potiče ostvarenje ideje o promoviranju učenja i obrazovanja. Tjedan cjeloživotnog učenja UNESCO-ova je inicijativa pokrenuta 1999. godine, a svake godine obilježava se u brojnim zemljama na svim kontinentima kako bi se senzibilizirala javnost za cjeloživotno učenje, promicala kultura učenja te pokrenula osobna motivacija – rekli su PUO.

Izaberite nešto za sebe i prijavite se na e-mail: voditelj.obrazovanja@pou-kop.hr .

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

VIDEO

Ova je čarobna snimka nastala jutros u snijegom prekrivenoj Podravini

Opasan po zdravlje pojedinaca

Lidl ima važnu obavijest za kupce jednog popularnog božićnog proizvoda

REUSE radionica adventskih vijenaca

Djelatnici Komunalca izrađivali božićne aranžmane od materijala iz reciklažnog dvorišta i kompostane

potencijalno štetan po zdravlje

Veliki trgovački lanac: “Ako ste kupili ovaj proizvod molimo da nam se javite s računom”

POSAO SE NUDI I U PODRAVINI

Rastući trgovački lanac traži više od 200 radnika

ROK JOŠ SAMO SUTRA

HZMO objavio jako važan podsjetnik za dio umirovljenika

Upišite pojam koji želite pretraživati