Poveli Kloštrani, Legrađani uspjeli izjednačiti iz penala

Bila je to utakmica u kojoj je Legrađanima nasušno trebala pobjeda zbog mira u borbi za opstanak u ligi, no na kraju obje momčadi nakon vrlo dobre i zanimljive utakmice moraju biti zadovoljne bodom. Legrađani nisu dobro ušli u utakmicu, a na samom početku, u devetoj minuti, zbog ozljede je iz igre morao izaći Trupina, a u tako poljuljanoj koncepciji gosti su stisnuli Legrađane i poveli u 16. minuti preko Pavlovića. Tim rezultatom otišlo se na odmor.

U drugom dijelu nadmudrivalo se na sredini terena s malo konkretnih gol-prilika, no onda je stigla 59. minuta kada su Legrađani uspjeli izjednačiti. U prodoru je netko od igrača Mladosti u kaznenom prostoru srušio Šarliju, sudac isprva nije dosudio kazneni udarac, već se najprije konzultirao s linijskim sucem Posavcem koji mu je potvrdio kako je riječ o penalu čiji je siguran izvođač bio Domagoj Baričić. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao. Legrađani su se ovim remijem popeli na 10. mjesto, no u sljedećem kolu gostuju kod vodećih Cvetkovčana. Kloštrani, koji su za razliku od Legrađana znatno mirniji u prenstvu, u sljedećem kolu dočekuju Garić.

GRANIČAR        1 (0)

MLADOST KP    1 (1)

GRANIČAR: Ružić, Trupina (od 9. Dodik), Šarlija (od 62. Ganžulić), Mešnjak, Andrić, Ledinski, Paveli, Hontić, Višak, Habek (od 46. Baričić), Nađ. TRENER: Goran Ružić.

MLADOST KP: Topolovčan, Glogovšek (od 46. Marić), Vidaković, Pavlović, Golubić, Jendrašić, Šandrovčan, Herent (od 75. Kramarić), Šantek (od 89. Bojanić), Koren, Jurić. TRENER: Ranko Celiščak.

LEGRAD – Igralište Fizeš. GLEDATELJA oko 100. SUDAC: Bruno Ritoša (Koprivnica). POMOĆNI: Posavec (Mali Otok) i Žeđa (Prugovac). STRIJELCI: 0:1 Pavlović (16), 1:1 Baričić (59-11m). ŽUTI KARTONI: Golubić (Mladost KP).