Poznat program Križevačkog spravišča: Stižu Hari Mata Hari, Nina Badrić…

Kako doznajemo, od 3. do 5. lipnja u Križevcima će se održati najveća tamošnja turistička manifestacija 54. Križevačko veliko spravišče. Osim najveće interaktivne predstave na otvorenom o pomirbi križevačkih purgera i plemenitih kalničkih šljivara u kojoj publika sudjeluje brojnim zdravicama po Križevačkim štatutima, najavljeni su i zanimljivi koncerti.

U petak 3. lipnja nastupit će Hari Mata Hari, u subotu, 4. lipnja Najbolji hrvatskih tamburaši, a u nedjelju, 5. lipnja Nina Badrić.

-Posjetitelje očekuje bogata gastronomska ponuda kao i iznimno velika Štruklijada u kojoj pripremom štrukla sudjeluju mjesni odbori grada Križevaca, a svi posjetitelji mogu uživati u besplatnoj degustaciji te dati svoj glas najboljim štruklima. Tu je i tradicionalna priprema vola s besplatnom podjelom građanima. I ove godine pripremljen je bogat program za djecu, od predstava, radionica pa do žonglerskih showova – poručili su iz Grada Križevaca.

Više o programu čitajte OVDJE.

FOTO Arhiva

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

incident u obiteljskoj kući

Pijan istukao još pijanijeg brata

Održana je 24. Županijska izložba vina

Najbolje vino je Divjačkov Chardonnay!

obnova VIŠE OD DVA KILOMETRA CESTA

Radovi na dvije važne prometnice trajat će do kraja rujna