POSAO

Poznata prehrambena tvrtka traži 20 radnika. Škola i iskustvo nisu važni

Poznata peradarsko prehrambena tvrtka Koka, traži 20 radnika u proizvodnji, radnika na izlovu peradi i skladišnih radnika. Radi se u dvije odnosno tri smjene i naknada za prijevoz je u potpunosti pokrivena. Kandidati moraju imati završenu osnovnu školu, a iskustvo nije važno.

Posao uključuje rad u proizvodnji i skladištu industrije mesa, rad u valionici, na farmama te na izlovu peradi, a natječaj je raspisan na stranicama HZZ-a.

Koka zapošljava preko 1500 ljudi, a vodeći brend je popularni Cekin. Jedna je od 12 tvrtki u sastavu Grupe Vindija, jedne od najvećih domaćih i regionalnih prehrambenih industrija koja zapošljava više 3600 ljudi u Hrvatskoj.

FOTO Facebook

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

IDILA U PREKODRAVLJU

FOTO Igralište puno djece i mirisi roštilja! Ovako izgledaju ljetne večeri u Gotalovu

KORISNA INFORMACIJA

Agencija za plaćanja objavila važno upozorenje za poljoprivrednike: “Učinite ovo ako ne želite biti novčano kažnjeni”

Postignut sporazum vrijedan više od 16 milijuna eura

Varaždinci i Bjelovarčani će i dalje održavati ceste