POSAO U PODRAVINI I PRIGORJU

Poznati trgovački lanac traži velik broj novih radnika

Križevački trgovački div, KTC traži velik broj novih radnika i natječaji su raspisani na službenim stranicama trgovačkog lanca kao i na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (HZZ). Traže se kuhari, mesari, radnici u plasteniku, konobari, vozači, skladišni radnici, itd.

Što se tiče Podravine i Prigorja, u Križevcima se traži radnik u plasteniku, četiri konobara na različitim lokacijama, prodavač na benzinskoj postaji, slastičar i pomoćni kuhar. U Koprivnici čistačica i kuhar, a u Sokolovcu radnik odnosno radnica u plasteniku, pomoćni kuhar i kako je 11. lipnja objavljeno na stranicama HZZ -a, pet rasadničara odnosno rasadničarki.

Sve natječaje i detalje možete pročitati na ovom LINKU.

FOTO arhiva

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

misli na zdravlje

Ovaj skromni napitak najbolji je lijek za visoki kolesterol, ali ga nitko ne pije

Jeste li znali?

Korov kojeg se svi u vrtu ili dvorištu silom žele riješiti najbolji je “lijek” za kolesterol na svijetu

JESTE LI ZNALI?

Već tisućama godina “liječi” mnoge bolesti, ali za ovo misteriozno povrće neki nikad nisu niti čuli! Kažu da je najbolji lijek protiv kašlja