Predstavljena monografija Barbare Percač

Muzej Grada Đurđevca organizirao je predstavljanje monografije, retrospektive slika i pjesama Barbare Percač, koprivničke slikarice. Svoju slikarsku strast Barbara njeguje već više od pola stoljeća, a bila je aktivna članica Likovne sekcije Podravka 72,  Udruge August Šenoa u Zagrebu i osnivačica Likovnog društva medicinski centar Koprivnica.

Sudjelovala je na mnogim likovnim kolonijama, izložbama Hrvatskog sabora kulture, neprofesionalnih likovnih stvaratelja i humanitarnim akcijama, što čini i danas kao umirovljenica. Monografiju je predstavio Dražen Ernečić, predsjednik ogranka Matice hrvatske Koprivnica, a gosti večeri bili su Marija Hegedušić i Ivan Picer koji su program obogatili čitanjem autoričinih pjesama.

FOTO: ustupio Muzej Grada Đurđevca

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

BRIGU U PTIĆIMA PREUZELI VILIM I UNA

VIDEO Otvorili su poštanski sandučić očekujući račune, a dočekala ih je najslađa “pošiljka” ikad

DVD KOPRIVNICA U FAŽANI

Mlade vatrogaskinje pripremaju se za olimpijadu

jeste li znali?

Stavila je ovu biljku na prozor i muhe u svom domu više nikad nije vidjela: “Košta manje od dva eura, a traje tjednima”