Pregršt medalja koprivničkim plivačicama i plivačima

Plivačice i plivači koprivničkog Plivačkog kluba Cerine prošli su vikend nastupili na regionalnom prvenstvu Hrvatske u Sisku.

Uz vodstvo trenerica Martine Gregurek i Lane Kovač, na natjecanju su sudjelovali Marija Belčić, Katja Koščak, Nika Đurec, Ivan Sinjeri, Karlo Tratnjak, Tomislav Pobi, Damjan i Petar Domanovac, David Dolenec, Petar Junušić, Erik Petrić, Teo Munić, Mislav Skvaža i Domagoj Krapinec. U kategoriji mlađih kadetkinja Marija Belčić osvojila je dva srebra na 50 metara prsno i 200 metara slobodno te dvije bronce 100 prsno i 100 metara leđno. Mlađi kadet Erik Petrić bio je brončani na 100 metara delfin, dok je njegov vršnjak Petar Domanovac osvojio srebrnu medalju na 100 metara prsno i brončanu na 50 metara prsno.

Mlađa juniorka Katja Koščak bila je druga na 50 i na 100 metara delfin i na 200 metara delfin, dok je mlađi junior Damjan Domanovac bio brončani na 50 metara prsno. U kategodiji juniora natjecao se Ivan Sinjeri koji je osvojio dva druga mjesta na 100 metara slobodno i 100 metara leđno i dva treća mjesta na 50 metara leđno i 800 metara slobodnim načinom. Štafeta mlađih kadeta u sastavu Mislav Skvaža, Petar Domanovac, Erik Petrić i Teo Munić bila je treća na 4×100 metara slobodno i 4×100 metara miks, kao i kadetska štafeta u 4×200 metara slobodno u kojoj su nastupali mlađi kadeti Skvaža i Munić, te kadeti Tomislav Pobi i Karlo Tratnjak. U Plivačkom klubu Cerine svima čestitaju na zavidnim rezultatima.

JADRANSKO – PODUNAVSKI KUP U SPORTSKOM RIBOLOVU

FOTO Peski iz Đurđevca osvojili brončane medalje

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu