1.HRL SJEVER Novi poraz Križevčana

Prejaka i druga momčad Nexea

I u četvrtoj utakmici u 1. Hrvatskoj rukometnoj ligi sjever KTC je doživio poraz. Nakon nevjerojatnog domaćeg poraza od Slatine tjedan ranije, kada su Križevčani izgubili iako su deset minuta prije kraja imali osam pogodaka prednosti, momčad Dragutina Miklečića teško je stradala i u Našicama. Druga momčad Nexea slavila je s visokih 44:32. Utakmica je praktički od samog početka lišena bilo kakve neizvjesnosti.

U petoj minuti Nexe II je otišao na četiri pogotka prednosti, a već u desetoj bilo je 11:3. Jedino pitanje do kraja je bilo s koliko će razlike na kraju KTC izgubiti, a na kraju su se Našičani zaustavili na 12 pogodaka razlike. Nakon ispadanja iz Premijer lige, KTC je jako loše otvorio sezonu i u drugoligaškom društvu i na zadnjem je mjestu, a u sljedećem kolu u Križevce dolazi neugodni Vidovec.