Preminuo poznati televizijski novinar i urednik Mislav Bago

Mislav Bago (48), poznati hrvatski televizijski novinar i urednik pronađen je jutros mrtav u stanu u Zagrebu. Ovu je vijest objavila njegova matična kuća Nova TV.

Okolnosti smrti se još utvrđuju.

-Mislav Bago živio je novinarstvo kao poziv, ne samo posao, nije se libio postavljati prava pitanja, uporno i opetovano. Svojim je radom uvelike doprinio demokraciji, sa strašću je educirao kolege ali i gledatelje i uvijek skretao pažnju na važne stvari, na dužnosti političara. U centru njegova rada uvijek su bili građani i njihova dobrobit – napisale su njegove kolege s Nove TV.

FOTO Internet

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

MLADI RAZBOJNIK U ISTRAŽNOM ZATVORU

U jednoj je ruci držao nož, a u drugoj suzavac. Ukrao je auto i napravio ono što se viđa samo u filmovima

OGORČENI NA GRADSKU UPRAVU

Roditelji zabrinuti: “Djeca nam do škole moraju hodati po cesti”

DRUGI DAN UNIN CONNECT WEEKA NA SVEUČILIŠTU SJEVER, PREDSTAVLJEN VAŽAN PROJEKT

“Imamo veliki drvored ginka u Koprivnici, jedna smo od rijetkih grupa u svijetu koja se bavila istraživanjem biflavonida”