Preprodavali preparate za potenciju i zajedno se drogirali, evo o kakvom je društvu riječ…

Kako doznajemo iz policije, dovršeno je kriminalističko istraživanje nad osumnjičenim 40 i 19-godišnjakom te 63-godišnjakinjom sa šireg križevačkog područja, zbog sumnje počinjenja kaznenih djela omogućavanja trošenja droga i nedozvoljene trgovine.

Kriminalističkim istraživanjem sumnja se da su 40-godišnjak i mladić međusobno si davali na uživanje marijuanu te se također sumnja da su isti 40-godišnjak i 64-godišnjakinja neovlašteno preprodavali preparate za potenciju.

Po nalogu Županijskog suda u Bjelovaru provedene su pretrage sve 3 osobe, njihovih domova, vozila i drugih prostorija te im je pronađena marihuana, drobilica, vaga, preparati za potenciju…Zbog sumnje u počinjenje navedenih kaznenih djela protiv osumnjičenika je podnijeta kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.

FOTO: ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NEKO BU ČASTIL

Sretni dobitnik iz Podravine uložio 1,30 eura, promašio sve brojeve i osvojio 80.000

U BUDUĆEM GRADU BEZGREŠNE

FOTO/VIDEO Biskup Radoš blagoslovio kapelu Bezgrešnog začeća blažene Djevice Marije

U19 REPREZENTACIJA U KRIŽEVCIMA

FOTO/VIDEO Španjolska na krilima mlade zvijezde PSG-a, u Križevcima svladala Hrvatsku