Nemčić zabio s gola na gol, Slavi Prigorju donio pobjedu u finalu

Prigorje osvojilo Općinski turnir u Svetom Petru Orehovcu

Prigorje iz Svetog Petra Orehovec pobjednik je ovogodišnjeg općinskog turnira koji se igrao u dvorani Sveti Petar Orehovec, gdje su u konkurenciji četiri kluba iz općine demonstrirali najbolju igru te zasluženo slavili.

U polufinalu su bili uvjerljivi protiv Bočkovca rezultatom 2:0. Prvi pogodak zabio je Dominik Đurin, dok je drugi bio pravi spektakl jer postigao ga je vratar Davor Nemčić udarcem s gola na gol.

Finale protiv Hrvatskog Bojovnika bilo je neizvjesno do samog kraja, no onda je u završnim minutama Ivan Slavi zatresao mrežu za konačnih 1:0 i veliko slavlje Prigorja.

Pobjedom su dečki iz Prigorja zasluženo ponijeli naslov najboljeg kluba općine.

FOTO NK Prigorje

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske

Košarka 3x3

Radnik osvojio zlato i srebro na Crosscity Buckets turniru