Prigorka već popodne imala 1,47 promila pa autom završila u bunaru

Prometna nesreća dogodila se jučer oko 16.45 sati, u mjestu Mikovec na prigorskom području. Kako doznajemo u policiji, 48-godišnja vozačica upravljala je osobnim automobilom VW Passat križevačke registarske oznake i skrivila nesreću.

-Zbog neprilagođene brzine prilikom skretanja ulijevo vozilom je udarila u betonski dio bunara. Vozačica je vozilom napustila mjesto događaja, naknadno je pronađena i očitana joj je koncentracija alkohola od 1,47 promila. Protiv vozačice će biti pokrenut prekršajni postupak – doznajemo u policiji.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SUBOTU PRIJEPODNE OBILJEŽILO POLITIČKO NADMETANJE

VIDEO SDP i Možemo! u Koprivnici o “Plenkovićevoj inflaciji”, HDZ odgovorio optužbama na račun gradske vlasti

KUM JE BIO MIROSLAV ŠKORO

Pogače, zlevanke, diganke, prkače i ručne radove izložile 34 udruge žena

NOĆ KOŠARKE

VIDEO Okupili se vrhunski košarkaši, Borik po jubilarni deseti put osvojio titulu pobjednika